Оплата і доставка

Доставка по Україні

Доставка товару по Україні здійснюється за допомогою поштових сервісів експрес-доставки

Интернет-магазин сковородок осуществляет доставку товара по Украине

Наш магазин здійснює доставку замовленого Вами товару за допомогою будь-якої, зручної для Вас служби експрес-доставки: "Нова пошта", "Укрпошта", "Мeest-експрес" та інші. Вартість послуг перевізника оплачує покупець. При оформленні замовлення Ви вибираєте найбільш зручне для Вас відділення служби, в яке ми відправляємо замовлений Вами товар. Для зручності покупців, які користуються послугами компанії Нова Пошта передбачено перехід на сайт перевізника, який містить список відділень в обраному Вами місті. 

Для клієнтів, які користуються послугами компанії Meest можлива доставка кур`єром, на відділення, та з поштомату в поштомат (для обласних центрів) , відповідно до акційних пропозицій поштового сервісу. 

Якщо Ви хочете отримати Ваше замовлення за допомогою іншого оператора експрес-доставки, вкажіть свої побажання в примітках до форми замовлення.

Вартість доставки сковорідки буде розраховано згідно тарифів будь-якої зі служб експрес-доставки. Після прибуття замовлення на склад перевізника, оператор сповістить Вас про можливість забрати замовлення та про номер транспортної декларації SMS-повідомленням. Просимо отримати замовлений Вами товар не пізніше 5 днів після отримання повідомлення.

Оплату товару, отриманого за допомогою служби експрес-доставки, Ви зможете здійснити післяплатою, згідно з тарифом перевізника.

Крім цього, Ви зможете здійснити оплату на розрахунковий рахунок нашого магазину. В цьому випадку, Вам необхідно в додатках до замовлення зробити позначку «оплата на р / р» і вказати адресу електронної пошти, на яку Вам буде відправлений «рахунок-фактура» на замовлений товар. Відправка товару в цьому випадку здійснюється тільки після надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок нашого магазину.

Для зручності покупців в нашому магазині передбачена можливість оплати на картковий рахунок. Якщо Вас цікавить подібна опція, залиште в примітках до форми замовлення позначку «оплата на карту» і наш оператор відправить Вам реквізити рахунку SMS-повідомленням.